Black Roofs vyhrálo stavbu roku!

Goopan
Vítejte v Novém roce!
5.1.2020
Goopan
Co obsahují standardy domů Goopan?
14.1.2020
Black Roofs vyhrálo stavbu roku!

Projekt Black Roofs developerské společnosti GETBERG zvítězil v kategorii “Cena veřejnosti v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2019”. V nabité konkurenci spoustu zajímavých projektů se ve veřejném hlasování líbil nejvíce a získal toto ocenění. 

Black Roofs vyhrálo stavbu roku!

Rezidence Black Roofs se nachází v obci Vysoký Újezd pouhých 15 minut jízdy autem od Prahy. Za jeho návrhem stojí architekt Ján Strcula. Komise ocenila kvalitní použité materiály, stavební zpracování i atraktivní design. Což jen potvrdilo skvělou práci, protože při návrhu se kladl důraz na to, aby život v dřevostavbách byl maximálně pohodlný, zdravý a bezpečný. Domy se mohou pyšnit také neotřelým designem a využité byly všechny nejmodernější technologie pro pohodu bydlení. Rodinné domy jsou situovány na okraji obce a nabízejí skvělí výhled a přístup do přírody. Celkově lokalita Vysoký Újezd nabízí propojení přírody s občanskou vybaveností a velkou výhodou je výborná dostupnost do hlavního města.

Goopan

Pokud Vás zajímá více, přečtěte si článek o vyhlášení této ceny https://reality.idnes.cz/sdeleni/rezidence-black-roofs-ziskala-oceneni-stavba-roku/5ddbbab537ba4d2110151a22/

Děkujeme Všem, kteří se pod tento úspěch podepsali a jsou součástí tohoto velkého projektu. Ovšem velké poděkování patří všem, kteří pro nás hlasovali a podporovali nás, protože bez Vás by toto ocenění nebylo. Děkujeme Vám. 

Tým Goopan

Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!