PRÜM Designové dveře – ozdoba Vašeho domova


Třebaže si to často neuvědomujeme, interiérové dveře patří mezi velice významné interiérové doplňky. Kromě kvality zpracování a použitých materiálů je proto také důležitý design, který by měl korespondovat s podlahou, nábytkem a dalším vybavením interiéru. Můžete mít jak otočnou klasiku v zárubni, tak i posuvné dveře, bezfalcové dveře, prosklené, celoskleněné dveře jako součást prosklené stěny a podobné moderní prvky, které sluší současnému minimalistickému pojetí interiéru. Že je lepší vyšší kvalita, vyplývá už ze skutečnosti, že dveře nekupujete každou chvíli, ale mohou Vás provázet celým životem.

Proč dveře PRÜM?

1Důraz na design
Ať už sníte o dveřích otočných, posuvných, jednokřídlých, dvoukřídlých v moderních povrchových úpravách nebo klasickém designu, dveře PRÜM dokáží vyjít vstříc Vašim představám o designově krásném bydlení.
2Garance kvality
Všechny modely dveří PRÜM jsou vyráběny s pověstnou německou kvalitou z prvotřídních materiálů a s důrazem na každý detail.
3Dlouhá životnost
Použitím precizních ekologických výrobních postupů a materiálů je zaručena dlouhá životnost a zdravotní nezávadnost dveří PRÜM. Výrobky PRÜM jsou certifikovány jako „LGA Produkt“ zkušebnou TÜV Rheinland LGA Products GmbH.
 
Call Now ButtonZavolejte nám!