Jak se vyznat v katalogu

Katalog plný inspirace

S radostí Vám představujeme nový katalog Goopan 2020, ve kterém najdete spoustu inspirace, technických parametrů, přehled vzorových domů a popis technologie a v neposlední řadě také představení našich dodavatelů.

Přehlednost

Na 148 stranách najdete přes 60 domů, které jsou rozděleny do 6 modelových řad.

Řada G2 - Zahrnuje domy pro malé pozemky nebo do řadové zástavby a je určena především pro mladé páry jako startovací bydlení.

Řada G4 - Je určena pro rodiny s dětmi, které ocení komfortní prostor a nabízí několik variant dispozicí.

Řada G6 ARCH - Obsahuje pasivní domy, je vytvořena ve spolupráci s architektem a navržena speciálně pro získání dotace Nová zelená úsporám.

Řada G8 - Nabízí špičkové domy pro velkou rodinu, kde každý člen bude mít tolik potřebné soukromí, zároveň zde můžete využít i spojení bydlení a podnikání.

Řada O - Představuje nejobsáhlejší řadu domů a je především inspirací.

Řada P - Vznikla jako série domů postavená na jednom půdorysu, který se dále dispozičně upravuje a má mnoho tváří.

Každý dům je doplněný o přesné parametry a popisky tak, abychom Vám co nejvíce usnadnili orientaci napříč širokým výběrem.

Design a inspirace

Katalog je ve formátu A4 na šířku, aby listování v něm bylo co nejpříjemnější a vešlo se do něj co nejvíce informací. Vizualizace Vás naladí a inspirují ve výběru vhodného domu přímo pro Vás.

Jak katalog domů Goopan získat?

Katalog v tištěné podobě si můžete prohlédnout u nás v Showroomu na adrese: Za Pazdernou 1498, 397 01 Písek, kde se Vám bude osobně věnovat jeden z našich obchodních zástupců, nebo na veletrzích FOR WOOD a FOR ARCH, kde Vám pravidelně představujeme naší společnost a novinky. Samozřejmě katalog nabízíme v elektronické podobě, ten si můžete ZDARMA stáhnout

Podívejte se na ukázku katalogu

Následující video Vám odhalí, co v katalogu naleznete.
 

Další brožury ke stažení

Kromě katalogu Vám nabízíme ke stažení také informační brožuru naší společnosti, kde se dozvíte veškeré informace o nás a katalog G4 PREMIUM, který nabízí prémiové domy pro náročné zákazníky.
 
Goopan
 
Goopan
Call Now ButtonZavolejte nám!