Největší stavební veletrh FOR ARCH 2019 se blíží!

Goopan katalog
Nový katalog
25.6.2019
Rodinný dům G4 135
Dům G4 135
3.9.2019
For Arch 2019

Srpen a prázdniny končí a to značí, že se blíží největší stavební veletrh v České republice FOR ARCH, letošní jubilejní 30.ročník přinese spoustu zajímavých vystavovatelů z Čech, ale také ze zahraničí. Jako loni nebudeme chybět ani my s naším Goopan stánkem, který Vám přinese veškeré informace o nás, o našich stavbách a mnohem více. Akce proběhne ve dnech 17. 9. 2019 – 21. 9. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh FOR ARCH každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínící technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Jako každý rok doplňí vystavovatele bohatý doprovodný program pro širokou veřejnost. Těšit se můžete na řadu inovativních přednášek a programů jako třeba propojení ekologického třídění a solární energie nebo třeba představení Staveb roku 2019 a mnohem více. 

O přípravách a dalších novinkách ohledně veletrhu, Vás budeme informovat na našich facebookových a instagramových stránkách. Tak nás pozorně sledujte, ať vám nic důležitého neuteče. Těšíme se na společné setkání.

Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!