Nový katalog

Goopan
Tohle je náš příběh!
16.5.2019
For Arch 2019
Největší stavební veletrh FOR ARCH 2019 se blíží!
3.9.2019
Goopan katalog

Za chvíli začínají prázdniny, a nastává ideální čas pro pořízení nového domu. Aby jste si co nejsnadněji vybrali Váš nový domov, tak jsme pro Vás přepracovali náš stávající katalog.

Celý katalog si oblékl novou podobu se kterou jsme si dali velmi záležet, pro co nejlepší přehlednost. V katalogu naleznete vše o naší firmě, jak funguje, ale především vše o naší technologií stavebního systému Goopan. Dále nesmí chybět všechny naše modelové řady, kde jsme se Vám snažili ještě více přiblížit jednotlivé domy v nových vizualizacích a přidali jsme i důležité informace, které Vás zajímají nejvíce. Součástí katalogu jsou i naše inspirativní řady O a P, které slouží jako inspirace při řešení nejideálnějšího bydlení přímo pro Vás. Nabízíme více než standard, a proto klademe důvěru v ty nejlepší dodavatele kteří mají v našem katalogu taky své místo a dozvíte se vše o nich a jejich produktech.

Nahlédněte a vyberte si Váš nový domov. Katalog si můžete zdarma stáhnout na https://www.goopan-building.cz/katalogy-ke-stazeni/

Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!