Ohlédnutí za veletrhem FOR ARCH 2019

For arch vstupenka zdarma
Vstupenka ZDARMA!
10.9.2019
Goopan práce
Nestůj a pojď
15.10.2019
Goopan
Arch

Veletrh FOR ARCH 2019, který proběhl od úterý 17. 9. 2019 do soboty 21. 9. 2019 je úspěšně za námi a my se těšíme ze spousty přijemných setkání s Vámi. Na výstavišti v PVA EXPO v Praze Letňanech, jste mohli užít dny plné stavebních inovací.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás navštívili na našem stánku Goopan, kde jsme byli pro Vás. Doufáme, že jste i Vy spokojeni s informacemi, které jsme Vám předali ohledně našich domů a které jste si mohli prohlédnout na našem stánku ve speciálním online katalogu. Jsme rádi, že v nás máte důvěru a máte o nás zájem. My se zase snažíme, abyste byli co nejspokojenější. V příjemných rozhovorech s Vámi, jsme přišli i na spoustu nových nápadů, které by Vám ještě lépe zprostředkovali informace o nás a o všem co vás zajímá. A proto nás nezapomeňte sledovat na našich sociálních sítích, zde na webových stránkách a v pravidelné rozesílce emailů, kde přinášíme exkluzivní novinky ze světa Goopan.

Jak se líbil veletrh Vám? Máte nějaké zážitky a postřehy? Určitě se s námi podělte na sociálních sítích nebo nám napište osobní email. Mezitím si můžete shlédnout krátký videoreport kde se ohlížíme za veletrhem. 

Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!