Ohlédnutí za veletrhem FOR PASIV a FOR WOOD 2019

Goopan veletrh vstupenky ZDARMA
Veletrh FOR PASIV už klepe na dveře
5.2.2019
Nová prémiová řada G4 PREMIUM!
27.2.2019
Veletrh For Arch

Veletrh FOR PASIV a FOR WOOD, který proběhl od čtvrtka 7.2. do soboty je úspěšně za námi, proměnlivé a dosti mrazivé počasí nemuselo nikoho trápit, jelikož na výstavišti PVA EXPO v Praze Letňanech, jste mohli zažít příjemné odpoledne provoněné dřevem.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás navštívili na našem stánku Goopan, kde jsme byli pro Vás. Doufáme, že jste i Vy spokojeni s informacemi, které jsme Vám předali ohledně našich domů, nejnovější řadě G4 PREMIUM, ale i o všeobecných informacích ohledně dřevostaveb a pasivních domů. My se těšíme z rekordní návštěvy na našem stánku, což značí, že v nás máte důvěru a máte o nás zájem a snažíme se, abyste byli co nejspokojenější. V příjemných rozhovorech s Vámi, jsme přišli i na spoustu nových nápadů, které by Vám ještě lépe zprostředkovali informace o nás a o všem co vás zajímá. A proto nás nezapomeňte sledovat na našich sociálních sítích, zde na webových stránkách a v pravidelné rozesílce emailů, kde přinášíme exkluzivní novinky ze světa Goopan.

Jak se líbil veletrh Vám? Máte nějaké zážitky a postřehy? Určitě se s námi podělte na webových stránkách nebo nám napište osobní email. Mezitím si můžete shlédnout krátký videoreport kde se ohlížíme za veletrhem.

Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!