Veletrh FOR PASIV se blíží!

Nová informační brožura GOOPAN
6.11.2018
Goopan
Velmi funkční premiovka
22.1.2019

Začátek února bude letos patřit opět veletržní akci FOR PASIV, zaměřenou na nízkoenergické, pasivní a nulové stavby. Akce proběhne ve dnech 7. 2. 2019 – 9. 2. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Goopan stejně jako loni nebude chybět a již pro Vás  pilně připravujeme stánek, kde nás budete moct navštívit, promluvit si a poznat lidi, kteří pro Vás tvoří domov, ale hlavně získat veškeré informace o pasivních domech od Goopan, včetně všech novinek, které pro Vás připravujeme.

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce ještě dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro nepoučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. 7. ročník se zaměří na téma Život v pasivním domě, kde představí praktické rady a poznatky přímo od majitelů pasivních domů. Každodenní program doplníme opět o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru. Program proběhne ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí ČR a dalších partnerů.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s 12. ročníkem veletrhu FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

O přípravách a dalších novinkách ohledně veletrhu, Vás budeme informovat na našich facebookových a instagramových stránkách. Tak nás pozorně sledujte, ať vám nic důležitého neuteče. Těšíme se na společné setkání.


Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!