Black Roofs roste pro Vás!

Prum
Nejžhavější novinka Premiumkante – Inovativní hrana dveří PRÜM
7.3.2019
Goopan
Tohle je náš příběh!
16.5.2019

Rezidenční projekt Black Roofs roste každým dnem a ve Vysokém Újezdu začínají vyrůstat majestátní rodinné domy, které snoubí moderní kvalitní materiály s respektem k tradici a příštím generacím. Nabízí klientům stabilní život ruku v ruce s přírodou. Na výběr jsou rodinné domy typu A – bungalovy a patrové rodinné domy typu B.

Black Roofs roste pro Vás!

U prvních dvou stojících domů máme již téměř hotový celý interiér, do čtrnácti dnů by mělo být hotové kompletní sanitární zařízení a také namontovaný nábytek. Tyto domy tedy brzy čeká kompletní dostavění a stane se z nich vzorový dům. Začíná se pracovat i na exteriéru kolem domu, vchody, terasy, provádějí se terénní úpravy, a také začínají vznikat parkovací místa. Další dva domy jsou připraveny k provedení pokládky podlah, u dalších se čeká na vylití betonové podlahy. Na posledních dvou domech typu A se momentálně připravují rozvody instalací před konečným umístěním záklopu.

Rozjela se stavba i druhé části projektu Black Roof, neboli domy typu B. U prvních dvou tohoto typu, již stojí hrubá stavba. U dalších dvou již stojí základová deska a v příštím týdnu pojedeme s dalším domkem, který bude postaven na své místo.

Comments are closed.

Call Now ButtonZavolejte nám!